Valensia Koltuk Takımı

Deriyle kumaşın şık birlikteliği, ahşap görünümlü detaylarla bütünleşiyor. Valensia Koltuk Takımı’nın konforu artırılmış sırt minderleri ve kırlentleri, şıklığın yanı sıra tadına doyulmaz bir rahatlık sunuyor. Üstelik yatak olabilen üçlü koltuğu ve sandık hazneli ikili koltuğu evinizde en iyi yardımcınız olmaya hazır.

Valensia Koltuk Takımı 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.

Üçlü ünitesi geniş bir yatak olma fonksiyonuna sahiptir.

İkili ünitesi, oturum kısmı altında bulunan sandık fonksiyonu sayesinde fazla eşyalarınızı saklama imkanı sunar.

Valensia Koltuk Takımımız kendi konsepti olan Valensia Yemek Odası, Valensia Compact Vitrin ve Valensia Zigonlu Orta Sehpa ile konsept olarak da tercih edilebilmektedir.

Üründe kol ve kasa kısımlarında ahşap görünümlü deri klapa uygulaması yapılarak görsel zenginlik artırılmıştır.

Valensia Koltuk Takımını çeşitli renk ve desenlere sahip kumaş alternatifleri ile zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. çetin der ki:

    merhaba çok güzel görünüyor ama eski koltuklarımızıda değerlendirebilseydik yani bir kampanya ile eskiyi getir yeniyi götür gibi daha iyi olurdu.alanya/antalya

  2. fatma der ki:

    merhaba,bende diger arkadslar gibi mobilya degişikliği yapılıyormu onu merak ettim salonuma büyük gelen oturma gurubunun yerine daha küçüğünü almak istiyorum…

  3. admin der ki:

    Yanlış anlaşılma olmasın bu site istikbalin resmi sitesi değildir. Bildiğimiz kadarıyla şu anda böyle bir kampanya bulunmuyor. Ayrıntılı bilgi için 444 33 44 numaralı çağrı merkezi telefonuna ulaşabilirsiniz.

Fikrini söyle

*