İstikbal Baza Modelleri

Ülkemizde en kaliteli ve güvenilir mobilya markalarından İstikbal, yaptığı yeniliklerle mobilya tüketicisinin konforuna yönelik pek çok inovasyonu beraberinde getiriyor. İstikbal’in bu yıl sonunda ve gelecek yıl başında açacağı yeni mağazalar, İstikbal’in ne kadar güçlü ve köklü bir mobilya mağazası olduğunun göstergesi. Öte yandan İstikbal’de bulunan yatak ve bazalar da en az mobilyalar kadar sağlıklı ve kaliteli

Örneğin; İstikbal’in satışa sunmuş olduğu Santiago Baza ile mavinin tonları ile şık ve estetik bir yatağa sahip olabilirsiniz. İstikbal Elit Baza ile de sarının ihtişamı ile çift kişilik kişiye özel sandıkları bulunan güzel bir sandıklı bazanız olabilir. İstikbal Elizabeth Baza ile kraliçelere layık bir yatak keyfi yaşayabilirsiniz. Kraliyetin o ihtişamlı tutkusu baza başlığındaki işlemeler ile son damlasına kadar hissedilebilir. Boston Baza ile modernitenin sınırları zorlanırken, perla baza ile sadelik ve şıklığı bir arada tutabilirsiniz. İstikbal’in sunmuş olduğu klasik bazaların yanında yuvarlak baza modelleri de bulunmaktadır. İstikbal Prestij Baza işte tam da bu amaca yönelik bir üründür. Prestij baza, yuvarlak özelliği sayesinde şık ve konforunun yanı sıra estetik de bir baza deneyimi sunar. İstikbal‘in Fero Color, Class, King, Ferro, Universal, Alize Yavrulu ve Relax yaylı baza gibi pek çok baza çeşidi de bulunmaktadır.

2016 yılına girmeye yaklaştığımız bu günlerde İstikbal’de tatlı bir telaş var. Bu tatlı telaşın sebebi artan siparişleri yetiştirme çabaları. İstikbal Bazalar, en hızlı ve güvenilir şekliyle müşterilerine ulaştırılmaya çalışılıyor.

İstikbal Bazalarda 5 Yıl Garanti

İstikbal’in kusursuz ve uzun ömürlü bazaları tam 5 yıl garantiye sahip. Yani aldığınız bazanın 5 yıl sağlam kalması İstikbal tarafından garanti altına alınıyor. Gelecek yıllarda daha sağlam ve daha dayanıklı yataklarda yatmak isterseniz İstikbal Bazalar sizin için son derece kullanışlı ve başarılı olacakır.

Müşterilerle yapılan söyleşilerde İstikbal bazaların 5 yıldan daha çok dayandığı ve ömür boyu kullanıldığı öğrenildi. 5 yıl garanti ise en kötü kullanımda dahi kaliteyi koruyacağının garantisi oluyor. Yani 5 yıl boyunca çocuğunuz üzerinde zıplayarak yıpratabilir. İstikbal baza fiyatları da son derece uygun ve kampanyalarla güçlendirilmiş. Bursa dışındaysanız en güzel istikbal bazalar için en yakın istikbal şubesine uğrayabilirsiniz.

İstikbal Baza Fiyatları

Her şeyin başka şeyin içine saklandığı yüzyıldayız. Odanın içine başka bir oda, yatağın içine de eşya saklamak için sandık. Evinizde fazladan bulunan eşyalarınızı saklamak için mükemmel bir çözüm. İstikbal sandıklı bazaları gerekli emniyet tertibatlarına sahip ve muazzam tasarımlar sunmakta. Çeşitli model ve kumaş kaplamalarıyla çeşitlilik arz ediyor. Kullanılan sönümleyici sistemiyle de kolayca açılıp kapatılabiliyor.

2014 yılının ilk günlerine yaklaştığımız şu günlerde baza fiyatlarında yıl başı sebebiyle indirimler göze çarpmakta. İstikbal ve diğer kaliteli mobilya modellerinin yeni yıl için yapacağı indirimler meraklandırıyor. Kasım başı itibariyle baza alanında henüz bir indirim göze çarpmasa da Aralık 2013 sonlarına doğru bir indirimin gündeme gelmesi söz konusu.

Çelik ve ahşap konstrüksiyondan oluşabilen bazaların güvenli olması hayati önem taşımaktadır. Daha önceki yıllarda kalitesiz ve güvensiz malzeme kullanan mobilya firmaları yüzünden yaşanan ölüm vakaları göz önünde bulundurularak İstikbal Mobilya tarafından son derece güvenli ve sağlam bazalar üretilmektedir. [Devamını oku…]

Bez Dolap Modelleri

Bez dolap denince akla hemen öğrenciler gelse de bez dolap ve bez gardropların kullanım alanı sanıldığından çok daha yüksektir. İnsanlar bez dolaplarını bazen kıyafet, bazense eşya toplamak için kullanırlar. En sevilen bez dolapların genelde sağlam olmasının sebebi de budur. Genellikle hayat garantisi olmayan, kendini geçici hisseden insanlar bez dolap sevdasına kapılırlar. Örneğin öğrenciliğinin son yılında eve çıkacak olan bir öğrenci bez dolap kullanarak dolap ihtiyacını ucuz ve makul bir şekilde giderir.

Bez Dolap

Son derece kullanışlı bir bez gardrop. Bu bez dolap ile eşyalarınızı kategorilere ayırabiliyorsunuz.

Bez dolapların en sevilen yanlarından biri de aslında sadece bezden oluşmamaları. Bez dolaplar yapısı itibariyle bir miktar metal de içerirler. Bu metal aksamlar bez dolabın çok yüksek olmayan çevresel kuvvetlere karşı koyabilmelerini sağlar.

İstikbal Aspendos Yatak Odası Takımı

Çocuklara layık güzel bir uyku çekmek için istikbal aspendos yatak odası takımı tam size göre. Uyandığınız an görkemli bir tatlılık sizi bekliyor olacak.

Aspendos yatak odası takımı tuvalet masası, komodin, tuvalet aynası, şifonyer, puf ve sürgü kapılı gardıroptan oluşan muhteşem bir harmanlamaya sahiptir.

Aspendos başlık: 150, 160 ve 180lik olarak üç çeşit üretilmektedir. Başucu panosu krem rengi, profiller için de ceviz rengi ihtiva etmektedir. Ünite görseli olarak desteklemek maksadıyla deri efekti klapa kullanılmıştır.

Aspendos komodin: İki adet çekmeceye sahip olan komodinin gövdesi ceviz, çekmecelerse bej ve ceviz kullanılmıştır.

Aspendos tuvalet masası: Tuvalet masasıyla takım olarak düşünülmüştür. Raf ve pano aspendos ceviz, raf araları deri efektli klapa ile approve edilmiştir.

Aspendos gardırop: Beş adet kaliteli kapağa sahiptir. Gövdesi ceviz, kapaklar ise ceviz bej karışımı dizayna sahiptr. Ortak kapakta klasik şekilde ayna varken diğer kapaklarda ayna bulunmamaktadır. İç diaynına değinecek olursak, sağ kapak kısmında kazaklarınızı koymak için üç tane kısa raf, bir tane uzun raf, bir tane askılık alanı göze çarpmaktadır. Sol kapağın iç tarafındaysa iki tane uzun raf bir tane de askılık bulunmaktadır.

Aspendos sürgü kapaklı gardırop: Kayar kapaklı bir mekanizma sistemi geliştirilmiştir. Gövde kısmı aspendos ceviz, kapaklar ise diğer uzuvlarda oldugu gibi ceviz ve bej harmanlaması ile provize edilmiştir. Kapakta ayna, deri efekti ve fitil ile geliştirme sağlanmıştır. Sol kapak içinde iki tane uzun raf, bir tane de askılık alanı bulunmaktadır.

İstikbal King Baza


Evinizde bir türlü yer bulamadığınız eşyaları ortadan kaldırmaya, üstelik yatak odanızı göz alıcı, asil bir şıklıkla yenilemeye ne dersiniz?

İstikbal King Baza, iki farklı yükseklik alternatifi bulunan kapitoneli başlığı (King H130 Başlık, King H150 Başlık) ve yere yakın tasarımı ile modern ve sıra dışı bir yenilik. Yüksek yataklarınızla rahatlıkla kullanabileceğiniz King bazayı aynı tasarıma sahip King Puf ve King Berjer ile tamamlayın, yatak odanızın şıklığını bütünleyin.

Valensia Yatak Odası Takımı

Yatak odanızı kucaklayan, modern bir tasarım, beyaz ve ahşabı birleştiren, huzur verici bir bütünlük. Valensia Yatak Odası, aynı zamanda sürgü ya da 5 ve 6 kapılı olarak tercih edebileceğiniz gardırobu, tuvalet masası ve yuvarlak aynası ile yatak odanızı şıklıkla donatıyor. Bir yatak odasından başka ne beklenir ki?

[Devamını oku…]

2013 Yatak Odası Takımları

2013 İstikbal Yatak Odası Takımları farklı zevklere hitap eden çeşitlere sahiptir. Takımlar; karyola, başlık, gardrop, komodin, şifonyer, tuvalet masası ve aynası ile puftan oluşmaktadır. Gardropta farklı seşenekler mevcuttur. 5 ya da 6 kapaklı gardrop ile sürgülü gardrop arasında seçim yapabilirsiniz.

Yatak odanız yeterli büyüklükte ise kapaklı gardropları kullanmak daha sağlıklıdır. Ancak yer sıkıntısının yaşandığı odalarda sürgülü kapaklı gardroplar daha kullanışlıdır. 2013 İstikbal Yatak Odası Takımları arasında öne çıkan modellerden Vivaldi, son dönemlerde oldukça moda olan beyaz dekorasyon örneğine çok şık bir örnektir. Karyola başlığı deridir. Gardobun kapağı üzerinde ayna vardır. Tuvalet masası da farklı dizaynıyla oldukça kullanışlıdır. Yatak odasında ferah bir dekorasyon yakalamak isteyenlerin tercih edebileceği bir modeldir. İstikbal’in diğer öne çıkan bir modeli de Monza yatak odası takımıdır. Ceviz gövde rengiyle siyah camın uyumu bu modelde oldukça modern çizgilerle buluşturulmuştur. 2013 İstikbal yatak odası takımlarında kahve ve krem tonlarını tercih edenler için seçenekler oldukça zengindir. Casalis ve Pera yatak odaları krem ve kahve tonlarında tasarlanmıştır. Günümüzün önemli bir kısmını geçirdiğimiz yatak odamızın şıklığının yanı sıra rahat ve kullanışlı olmasını da göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. 2013 İstikbal yatak odası takımları amaca yönelik olarak göze hoş göründüğü gibi kullanışlı rahattır. Karyola seçimini ihtiyaca göre bazalı ya da bazasız yapabilirsiniz.

Klasik tarzı sevenler için İstikbal, Victoria yatak odası takımını tasarlamıştır. Beyaz ağırlıklı bu takımın karyola başlığı deridir. Gardrobun iç dizaynı özel olarak tasarlanmıştır. Evlenecek olan ya da yatak odasını değiştirmek isteyen çiftlere mutlaka 2013 İstikbal Yatak Odası Takımlarını görmelerini öneriyoruz.

Yatak Odalarınız İçin 3 Çözüm

Evinizde yatak odası olarak planladığınız yer biraz büyükse, bu alanda ilave işlevler de planlayabilirsiniz. Uyuma, giyinme, soyunma, dinlenme, çalışma ve daha fazlası için hayata geçirebileceğiniz 3 farklı önerimiz var.

Yatak Odası Çözümleri

Yatak odanızda, kendiniz için açık sistem bir dolap istiyorsunuz ama bunun için bir gardırop kullanmak istemiyorsunuz. Öyleyse bu öneri tam size göre. Eğer varsa odanızdaki bir girintiyi bu amaç için değerlendirebilirsiniz. Önce nişin içini duvar kağıdıyla kaplayın. Sonra yapı marketlerden alacağınız 2 adet rafı üst kısma, alt alta monte edin. Hemen altına da metal askı borusunu takın. Eski şifonyerinizi de aynı duvar kağıdıyla kaplayıp nişin içine yerleştirebilirsiniz. Alçıpandan, nişin eni kdar kestireceğiniz bir parçayı, duvarınızla aynı renkte boyatıp kapı olarak kullanabilirsiniz. Bu parçayı, yatak başınızı yasladığınız duvarın içine girecek şekilde, sürgülü olarak planlayabilirsiniz. Böylelikle alandan kazanırsınız. Ancak dilerseniz bu kapağı iki parça olarak kestirip, kenarlarından duvara da monte ettirebilirsiniz. İşin bu kısmında profesyonel yardım alabilirsiniz. Son olarak, hem nişin içine, hem de kapının ön yüzüne birer ayna astığınızda işlem tamamlanmış olacak.
[Devamını oku…]