İstikbal Baza Modelleri

Ülkemizde en kaliteli ve güvenilir mobilya markalarından İstikbal, yaptığı yeniliklerle mobilya tüketicisinin konforuna yönelik pek çok inovasyonu beraberinde getiriyor. İstikbal’in bu yıl sonunda ve gelecek yıl başında açacağı yeni mağazalar, İstikbal’in ne kadar güçlü ve köklü bir mobilya mağazası olduğunun göstergesi. Öte yandan İstikbal’de bulunan yatak ve bazalar da en az mobilyalar kadar sağlıklı ve kaliteli

Örneğin; İstikbal’in satışa sunmuş olduğu Santiago Baza ile mavinin tonları ile şık ve estetik bir yatağa sahip olabilirsiniz. İstikbal Elit Baza ile de sarının ihtişamı ile çift kişilik kişiye özel sandıkları bulunan güzel bir sandıklı bazanız olabilir. İstikbal Elizabeth Baza ile kraliçelere layık bir yatak keyfi yaşayabilirsiniz. Kraliyetin o ihtişamlı tutkusu baza başlığındaki işlemeler ile son damlasına kadar hissedilebilir. Boston Baza ile modernitenin sınırları zorlanırken, perla baza ile sadelik ve şıklığı bir arada tutabilirsiniz. İstikbal’in sunmuş olduğu klasik bazaların yanında yuvarlak baza modelleri de bulunmaktadır. İstikbal Prestij Baza işte tam da bu amaca yönelik bir üründür. Prestij baza, yuvarlak özelliği sayesinde şık ve konforunun yanı sıra estetik de bir baza deneyimi sunar. İstikbal‘in Fero Color, Class, King, Ferro, Universal, Alize Yavrulu ve Relax yaylı baza gibi pek çok baza çeşidi de bulunmaktadır.

2016 yılına girmeye yaklaştığımız bu günlerde İstikbal’de tatlı bir telaş var. Bu tatlı telaşın sebebi artan siparişleri yetiştirme çabaları. İstikbal Bazalar, en hızlı ve güvenilir şekliyle müşterilerine ulaştırılmaya çalışılıyor.

Fikrini söyle

*