İstikbal Alana LCD Bedava

istikbal alana lcd bedava
Evet, yanlış duymadınız İstikbal alana LCD bedava. İstikbal Mobilya müşterilerine LCD TV ve dizüstü bilgisayar dağıtıyor. Elbette her mobilya alana LCD verilecek diye bir şey yok. Her kampanyada olduğu gibi bu kampanyada da şartlar var. İstikbal markalı herhangi bir üründen en az 5000 TL alışveriş yapmanız gerekiyor. 5000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız 550 TL değerinde Arçelik 56 ekran LCD TV hediye. 7000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise tam 80 ekran LCD bedava. Aynı zamanda 11000 TL ve üzeri alışverişlerinizde de tam 106 ekran Arçelik LCD TV veya Grundik dizüstü bilgisayar bedava. Bu kampanya Türkiye’deki tüm İstikbal Mobilya mağazalarında geçerlidir.

Ünlü sanatçı Aşkın Nur Yengi de bu kampanyanın reklam müziklerini üstlendi. Şarkı sözleri şöyle:

Ay inanmıyorum ay inanmıyorum
Yeni kampanya yine İstikbal
Hediye geliyor ay inanmıyorum
İstikbal alana LCD bedava
Darısı başına
Ay inanmıyorum

Yorumlar

 1. Sinem Kenar der ki:

  Biz İstanbul Bayrampaşa İstikbal’den eşimle kendimize yatak odası takımı aldık. Yanında verilen LCD televizyonu da yatak odamıza kurdurduk oh. Mis gibi oldu. Yatakta televizyon keyfi gibisi yok.

 2. Dilan Tatlı der ki:

  Biz de evimize istikbal mobilya alacağız inşallah çok yakın zamanda. Teşekkürler bilgi için. :)

 3. Lale Aksan der ki:

  LCD sahibi olmak isteyip de evini yenilemek isteyenler deneyebilir. Ben almadım ama eminim ki kalitelidir. Zaten arçelik ülkemizin en kaliteli tv üreticilerinden.

 4. Mahmut Özyurt der ki:

  Kardeşime doğum günü hediyesi olarak şaka amaçlı bunu aldım. Kendisi 22 yaşında :) O da çok güldü. Eğlendikten sonra yardım amaçlı birine hediye ettik.

 5. Emrah der ki:

  Merhaba istikbal benim haziranda düğünüm var eşyamı istikbalden almak istiyorum iğneden ipliğe kadar güzel ve uygun fiyatlar olmak şartıyla bana yardımcı olabilecekmisiniz acaba!

Geribildirimler

 1. […] reklam müziği olarak seçmiş. Elbette şarkıyı da Aşkın Nur Yengi’ye söyletiyor. İstikbal alana LCD bedava darısı başıma ay inanmıyorum diyor yılların sanatçısı. Aslında düşününce bayağı […]

Fikrini söyle

*